w hurcie
DBAMY o detale

Szanowni Państwo, od ponad 10 lat pracujemy dla Was! Wspieramy Wasz dynamiczny rozwój na rynku krajowym
i międzynarodowym. Wszystko, co możemy zrobić, co dziś robimy powstało w wyniku budowania relacji oraz ogromnego wyczulenia, uwrażliwienia na Wasze potrzeby i oczekiwania.

Wskutek naszego podejścia, w odpowiedzi na to, co najważniejsze dla naszych Partnerów wyspecjalizowaliśmy się w urządzeniach gospodarstwa domowego i elektronice użytkowej, zwłaszcza w segmencie sprzedaży bezpośredniej.

To dla Was TMCG kupuje produkty stokowe na całym świecie (końcówki serii produkcyjnych, pełnowartościowe końcówki magazynowe, etc.), które wykorzystujemy wspólnie miedzy innymi do modelowania relacyjnych i efektywnych programów lojalnościowych dla Waszych Klientów.

To dla Was rozwijamy się dynamicznie, bo Wasz sukces jest sensem naszego działania. Mając to na uwadze, jako Grupa TMCG International budujemy i pielęgnujemy relacje na całym świecie – na rynku europejskim, na rynkach wschodnich, rynkach Azji (między Szanghaj, Hong-Kong) i w wielu krajach położonych na innych kontynentach.

Chcąc móc zaoferować wartość dodaną pośredniczymy w handlu z Chinami i Indiami. Dbałość o każdego Partnera, oferowanie unikalnych, zindywidualizowanych produktów i usług, relacji i emocji, to więcej niż nasze motto, to rzeczywisty cel i fundament współpracy. Wspieramy naszych Klientów będących zarówno mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jak też klientów korporacyjnych oraz importerów i producentów zainteresowanych współpracą z chińskimi kontrahentami.

Dla Was stworzyliśmy zespół obsługujący terytorium Polski i Europy, a także dedykowaną grupę specjalistów zajmujących się kontaktem i weryfikacją producentów w Chinach i Indiach.

Dbałość o jak najlepszą jakość relacji i dobre emocje, to więcej niż nasze motto, to fundament współpracy.

Wspieramy wszystkich – mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, korporacje oraz importerów i producentów zainteresowanych współpracą, w której możemy być stroną bądź wsparciem.

Wasz sukces jest naszym celem, twój rozwój i zysk to sens naszego działania. Nie są to idee, to nasza sprawdzona w praktyce filozofia działania. Mając to na uwadze od lat budujemy i pielęgnujemy relacje na całym świecie – na rynku polskim, rynkach europejskich i światowych, na innych kontynentach. Choćby w Azji (Szanghaj, Hong-Kong), Chinach kontynentalnych i Indiach. Dzięki temu jesteśmy otwarci, elastyczni, możemy zaoferować Wam unikalne i zindywidualizowane produkty oraz precyzyjnie dopasowane usługi.
Jesteśmy, działamy i rozwijamy się dla Was. Wierzymy, że to najlepsza droga, że to nasza wspólna przyszłość!

Dziś możemy Cię wesprzeć w rozwoju, w osiąganiu Twoich celów. Dzielimy się naszym doświadczeniem między innymi w:

  • Poszukiwaniu i dostarczaniu produktów dla odbiorców indywidualnych, klientów korporacyjnych oraz sieci sprzedaży (w tym do sprzedaży bezpośredniej)
  • Skupie i odsprzedaży tzw. stock-ów (końcówek serii produkcyjnych, pełnowartościowych zapasów magazynowych, etc.)
  • Poszukiwaniu tańszych surowców i komponentów dla producentów (poszukujemy w Chinach i Indiach)
  • Budowaniu kontaktów i weryfikowaniu wiarygodności producentów / partnerów biznesowych w Chinach i Indiach.
  • Poszukiwaniu alternatywnych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań (dla importerów)
  • Dedykowanych programach lojalnościowych – przygotowywanie koncepcji i strategii programów oraz dostarczanie produktów do ich prowadzenia (sieci sklepów, producenci, etc.)
  • Rozwoju osobistym i zawodowym – przygotowywaniu i realizacji programów szkoleniowych (rozwojowych), doradztwie biznesowym oraz coachingu i mentoringu

TMCG

International

© 2019 TMCG

TOP