w hurcie
DBAMY o detale

Szanowni Państwo, to już ponad 10 lat! TMCG działa dynamicznie na rynku krajowym i międzynarodowym od 2006 roku. Firma w tym kształcie i obszarach specjalizacji powstała po dogłębnej analizie rynku, jego struktury, potrzeb i oczekiwań i wyspecjalizowała się w obsłudze firm z segmentu sprzedaży bezpośredniej.

Specjalizujemy się w urządzeniach gospodarstwa domowego i elektronice użytkowej.

TMCG zajmuje się głównie kupnem i sprzedażą tak zwanych produktów stokowych (końcówek serii produkcyjnych, pełnowartościowych końcówek magazynowych, etc.), które wykorzystuje miedzy innymi do tworzenia programów lojalnościowych dla swoich Klientów.

Ponad 10 lat działalności organizacja nieustannie się rozwija z roku na rok dynamicznie poszerzając ofertę oraz całościowo spectrum swoich usług. Zarząd Firmy stawia na ludzi, na doświadczonych specjalistów posiadających szeroką wiedzę i wieloletnią praktykę w różnych obszarach. Z racji rozwoju zmieniamy się na TMCG International.

Grupa TMCG International dziś działa na całym świecie – na rynku europejskim, na rynkach wschodnich, rynkach Azji (między Szanghaj, Hong-Kong) i w wielu krajach położonych na innych kontynentach.

TMCG International to także firma konsultingowa pośrednicząca w handlu z Chinami i Indiami. Nasza specjalizacja to kompleksowa obsługa klientów korporacyjnych oraz importerów i producentów zainteresowanych współpracą z chińskimi kontrahentami.

Zespół  TMCG International to pracownicy obsługujący terytorium Polski i Europy oraz grupa specjalistów zajmujących się kontaktem i weryfikacją producentów w Chinach i Indiach. Dzięki doświadczeniu w kontaktach biznesowych możemy zaproponować Państwu szybki i profesjonalny serwis.

Specjalizujemy się w:

  • Poszukiwaniu i dostarczaniu produktów dla odbiorców indywidualnych, klientów korporacyjnych oraz sieci sprzedaży (w tym do sprzedaży bezpośredniej)
  • Skupie i odsprzedaży tzw. stock-ów (końcówek serii produkcyjnych, pełnowartościowych zapasów magazynowych, etc.)
  • Poszukiwaniu tańszych surowców i komponentów dla producentów (poszukujemy w Chinach i Indiach)
  • Poszukiwaniu alternatywnych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań (dla importerów)
  • Dedykowanych programach lojalnościowych – przygotowywanie koncepcji i strategii programów oraz dostarczanie produktów do ich prowadzenia  (sieci sklepów, producenci, etc.)
  • Rozwoju osobistym i zawodowym – przygotowywaniu i realizacji programów szkoleniowych (rozwojowych), doradztwie biznesowym oraz coachingu i mentoringu

TMCG

International

© 2019 TMCG

TOP