TMCG International

O NAS / FIRMA

Jesteś NAJWAŻNIEJSZY / DBAMY o twoje pieniądze / Dla Ciebie DBAMY o detale / W hurcie DBAMY o detale, bo jesteś najważniejszy

Istniejemy dla Ciebie! Wszystko, co możemy zrobić w przyszłości i co teraz robimy, powstało w wyniku dbałości o nasze wspólne relacje oraz ogromnego wyczulenia, uwrażliwienia na Państwa potrzeby i oczekiwania.

Słuchając głosów naszych Partnerów wyspecjalizowaliśmy się w urządzeniach gospodarstwa domowego
i elektronice użytkowej, zwłaszcza w segmencie sprzedaży bezpośredniej.

Na Wasze życzenie TMCG kupuje produkty stokowe na całym świecie (końcówki serii produkcyjnych, pełnowartościowe końcówki magazynowe, etc.), które wykorzystujemy wspólnie miedzy innymi do modelowania relacyjnych i efektywnych programów lojalnościowych.

To dla Was rozwijamy się dynamicznie, bo Wasz sukces jest sensem naszego działania. Budujemy
i pielęgnujemy relacje na całym świecie – na rynku europejskim, na rynkach wschodnich, rynkach Azji
(między Szanghaj, Hong-Kong) i w wielu krajach położonych na innych kontynentach.

01/ PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE

TWOJE programy lojalnościowe

Pewnie zadawałeś sobie nie raz pytanie, czy także potrzebujesz takich działań? Czy już, a może… w przyszłości? Okazuje się, że rzeczywistość jest więcej niż dynamiczna i mając na uwadze, że program lojalnościowy to bardzo efektywne działanie marketingowe nakierowane na budowanie relacji i utrzymywanie długotrwałych więzi z Klientami, możemy mieć pewność, że warto razem iść w tym kierunku.

zobacz więcej

02/ STOCKI dla Ciebie

Końcówki serii, pełnowartościowe zapasy magazynowe, etc.

Handel Stock-ami to obszar biznesu, w którym wspieramy kompleksowo naszych Partnerów i Klientów. Dzięki naszej ścisłej współpracy i zbudowanym relacjom dziś jesteśmy jednym z absolutnych liderów na rynku. Udostępniamy Wam nasze szerokie kontakty na całym świecie, dysponujemy własnym transportem i zapleczem magazynowym w kilku miastach Polski. Zapewniamy Państwu markowe produkty w niespotykanych cenach i doskonałej jakości. Traktujemy każdego Klienta i każde zlecenie z pełna uwagą i szacunkiem, bo człowiek i relacja są dla nas najważniejsze! Ty jesteś najważniejszy

zobacz więcej

03/ coaching szkolenia

Twój rozwój, twój plan!

Co dziś jest kluczem do Twojej efektywności? Co stanowi o tym, czy odniesiesz (w jakiejkolwiek dziedzinie) sukces, czy też nie? Co dziś jest ważne w Twoim życiu zawodowym, w rozwoju kariery? Z pewnością w większym bądź mniejszym stopniu kluczem jest zdolność dostosowania się do otoczenia i sytuacji, nowe umiejętności, rozwój kompetencji, nowa wiedza.

zobacz więcej

ADRES

UL. DOMANIEWSKA 47, 02-672 WARSZAWA

EMAIL

BIURO@TMCG.EU

TELEFON

[ +48] 508 317 233 / [+48] 501 282 017

Centrala
Koordynacja

tel. +48/ 508 317 233
e-mail: biuro@tmcg.eu

Projekty Strategiczne
Sprzedaż

tel. +48/ 501 282 017
e-mail: stepnik@tmcg.eu

Logistyka Sprzedaż

tel. +48/ 509 926 301
e-mail: sikora@tmcg.eu

Dystrybucja
Oferty handlowe

tel. +48/ 513 715 596
e-mail: oferty@tmcg.eu

TMCG

International

© 2022 TMCG

TOP